Polak o nicku TryToExploit zgarnia w turnieju pokerowym kilkaset tysięcy złotych!

Znów głośno o pokerzyście z polski. Po osiągnięciach Dominika Pańko, tym razem na językach pokerowego świata wylądował ukrywający się pod nickiem TryToExploit. 9 marca w nocy zgarnął potężną pulę w największym turnieju pokerowym online.

Turniej Sunday Million jest jednym ze sztandarowych turniejów organizowanych przez platformę PokerStars. Odbywa się on, jak sama nazwa wskazuje w każdą niedzielę i gromadzi całą rzeszę pokerowych fanów.

W edycji, której wygrał Polak, wzięło udział ponad 9 tysięcy pokerzystów z całego świata. Po wielu godzinach w rywalizacji pozostał już tylko jeden finałowy stolik. Oprócz TryToExploit zasiadł również inny gracz z naszego kraju Sphinx87, który zajął szóste miejsce otrzymując 54 tysiące dolarów. W rundzie finałowej Polak i jego Australijski przeciwnik zdecydowali się na ,,deal", układ dotyczący podziału wygranej. Zwycięzca otrzymał 11.000 dolarów więcej niż przeciwnik. Pomimo startu z pozycji underdoga, gracz z polski zdołał podnieść się i szala przechyliła się na jego stronę. Łączna wygrana pokerzysty wyniosła prawie 231 tysięcy dolarów.

Wpisowe 215 dolarów może być zbyt wysokie dla przeciętnego pokerzysty internetowego, dlatego PokerStars uruchamia liczne satelity - turnieje eliminacyjne. Biorąc w nich udział, przy odrobinie szczęścia można dostać się do turnieju głównego wygrywając wejściówkę. Praktycznie każdy może pozwolić sobie na walkę o udział w turnieju. Kolejna okazja już w niedzielę!

Jedną z najciekawszych stron poruszających tematykę kasyn online jest strona Kasyna.pl - prawdopodobnie największa baza kasyn internetowych w Polsce!
kasyno.bytom.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2013-2021. Strona wygenerowana w 0.01 sek.