Odbieraj codziennie do 28 lutego po 25 free spinów w Kasynie Royal Panda na slocie Drive: Multiplier Mayhem

Royal panda spiny drive multiplier mayhemNowa fantastyczna promocja Kasyna Royal Panda jest już faktem. Pod hasłem "Czas na Drive" otwiera premierę nowego slotu Drive: Multiplier Mayhem od Netent, w której oprócz wysokich wygranych czekają darmowe spiny oraz nagroda główna w postaci Play Station 4 z grami wyścigowymi Need for Speed i DriveClub lub Xbox One z grami Need for Speed i Forza Motorsport 6. Co wybierzesz? Decyzję pozostawiamy Tobie!

Zarejestruj się w Royal Panda: pakiet startowy - 25 free spinów i do 1000 PLN za darmo

W dniach od 23 do 28 roku możesz zdobyć aż 150 darmowych spinów na nową pozycję od Netent, która wprowadzi Cię w świat ulicznych wyścigów. Jeśli jesteś miłośników driftów slot Drive: Multiplier Mayhem z pewnością rozpali Cię do czerwoności i krew w Twoich żyłach zacznie szybciej krążyć. Każdego dnia, aż do niedzieli masz okazję zdobyć po 25 darmowych spinów. Aby je otrzymać należy wykonać tylko jeden warunek, a mianowicie rozegrać minimum 25 rund stawiając własne środki gotówkowe na slocie Drive: Multiplier Mayhem.

Po spełnieniu tego warunku już następnego dnia będziesz posiadaczem 25 darmowych spinów. Będą one do Twojej dyspozycji już od południa. Free spiny, które otrzymasz to klucz do wyścigu po główną nagrodę. Aby o nią walczyć należy do 23:59 w poniedziałek 29 lutego, korzystając ze zdobytych spinów wywalczyć najwyższą kombinację w pojedynczej rundzie na miejskim torze wyścigowym. Jeżeli po zakończeniu turnieju okaże się, że więcej niż jeden gracz uzyskał taką samą sumę, nagrodę otrzyma ten, który wykręcił najwyższy wynik pierwszy.

Jeśli zdarzy się, że konsola nie będzie dostępna lub Ty będziesz miał kaprys i nie będziesz jej chciał, możesz otrzymać ekwiwalent w gotówce o wartości 1.600 PLN. Kwota ta zostanie dodana do Twojego konta i będziesz mógł ją wypłacić bez wymogu obrotu. Zwycięzca zostanie ogłoszony na stronie promocji oraz na profilu Kasyna Royal Panda na Facebooku.

Na nowych graczy Kasyna Royal Panda czeka pakiet powitalnych bonusów. Jeśli masz ochotę wziąć udział w licznych promocjach tego serwisu, zarejestruj się i dokonaj depozytu. Tuż po wpłacie minimum 40 PLN na Twoje konto wpłynie bonus 100% do 1.000 PLN oraz 25 darmowych spinów na Starburst. Odbierz bonus oraz darmowe spiny i ciesz się ze wspaniałej rozrywki jaką daje gra w Kasynie Royal Panda! Stań do wyścigu z 3 muskularnymi typkami, niech wąchają smród Twoich palonych gum. Pokonaj konkurencję i wygrywaj! Do zobaczenia na mecie! Być może to właśnie Ty będziesz driftować na nowiutkiej konsoli z pakietem gier wyścigowych! Powodzenia!

Jedną z najciekawszych stron poruszających tematykę kasyn online jest strona Kasyna.pl - prawdopodobnie największa baza kasyn internetowych w Polsce!
kasyno.bytom.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2013-2022. Strona wygenerowana w 0.01 sek.