Niesłychany marketing brytyjskiego bukmachera Paddy Power

Popularny irlandzki bukmacher Paddy Power, po raz kolejny wywołał ogromne zamieszanie w świecie hazardu internetowego i nie tylko. Sprawa trafiła również do większości serwisów informacyjnych na całym świecie.

Co takiego uczyniła firma Paddy Power? W czasie, gdy świat oczekiwał gali rozdania Oscarów, irlandzki serwis bukmacherski do swojej oferty dodał dość kontrowersyjne wydarzenie. Gracze mogli typować za pieniądze wynik procesu Oscara Pistoriousa, paraolimpijczyka który rok temu został oskarżony o zamordowanie swojej dziewczyny.

Krok serwisu Paddy Power wywołał dość sporą aferę medialną, dzięki której pracownicy serwisu postanowili wycofać z oferty wspomniany wyżej zakład.

To nie pierwszy przypadek, w którym irlandzka firma zaskoczyła świat swoimi odważnymi krokami marketingowymi. Symbol serwisu na bieliźnie piłkarza, cieszącego się z bramki w trakcie Euro 2012, jak również sponsorowanie licznych wycieczek Denisa Rodmana do Korei Północnej. To tylko kilka z głośnych akcji organizowanych przez współpracowników Paddy Power.

Nie chcemy oceniać, czy oferta obstawiania wyroku w procesie o morderstwo była krokiem rozsądnym, czy też nie. Pewne jest, że marketingowcy serwisu to mistrzowie w swoim fachu. Wielka darmowa reklama, a także rozgłos z pewnością był tym czego oczekiwali decydując się na kolejny antagonizm.

  • 2014-04-05 12:46
Jedną z najciekawszych stron poruszających tematykę kasyn online jest strona Kasyna.pl - prawdopodobnie największa baza kasyn internetowych w Polsce!
kasyno.bytom.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2013-2022. Strona wygenerowana w 0.01 sek.